0 Бажання
0 товарів
0
Сума
0 грн

Купити Слинявчик з фотографією виготовлення на замовлення.

Сортування
Ця категорія порожня.

Дитячі слинявчики з фото – це предмет дитячого одягу, який захищає від передчасного забруднення. Він допоможе зберегти дитячі кофтинки в охайності та чистоті, адже дасть запобігти попаданню їжі та слини на вбрання. Заощадить ваші кошти та час на прання та переодягання малюка.

Пропонуємо вам замовити оригінальний слинявчик з фотографією дитини чи з картинкою улюбленого мультфільму. Під час прийняття їжі він подарує море емоцій і вбереже одяг від плям.  Такий нагрудник чудово підійде для подарунка малюкові та мамі, які з радістю будуть користуватись ним щодня. У нас на сайті ви можете зробити власний макет накидки для годування, з будь-яким зображенням та надписом. А ми в свою чергу обов’язково постараємось реалізувати все, що ви забажаєте.

Виготовляємо фото слинявчики з гіпоалергенного матеріалу, який безпечний для дитини та в свою чергу легко піддається пранню. Наносимо зображення методом сублімації, тому наші малюнки не стираються та не вимивається. Зробіть оригінальний дитячий нагрудник з фотографією, який приємно буде радувати вас та вашого малюка.

 

097-12-09-120
ua | ru