0 Бажання
0 товарів
0
Сума
0 грн

Купити кухонний фартух з фотографією, виготовлення на замовлення.

Сортування
Ця категорія порожня.

Кухонний фартушок з фотографією - це стильний та практичний елемент гардеробу, який захищає основний одяг від бруду та плям. Завдяки якому, ви й на кухні будете виглядати привабливо та оригінально. Готувати їжу в такому фартушку приємно і весело, а гості обов’язково оцінять вашу кулінарну майстерність та творчий підхід до процесу. Домашній фартушок з фото чи надписом неодмінно підкреслить індивідуальність свого власника, адже такого самого виробу більше ні в кого не буде. Також він може стати чудовим сюрпризом людині, яка любить готувати. Вона буде однозначно рада отримати такий ексклюзивний фартух із неповторним дизайном. Безумовно це хороший спосіб проявити оригінальність та свою турботу людині, зробивши корисний і практичний подарунок, який не буде припадати пилом або лежати десь далеко на полиці.

Виготовляємо з приємної та міцної тканини, яка легко піддається пранню та розгладжується без додаткових зусиль. Всі моделі фартухів мають елегантну окантовку, колір якої ви можете обрати самі.

На поясі та шиї є паски за допомогою яких ви можете відрегулювати потрібний вам розмір.

Замовити фартух з фотографією, картинкою чи просто прикольним надписом можна у нас на сайті всього лише за кілька хвилини.  Ви можете самостійно зробити власний дизайн у нашому онлайн редакторі або скористатись послугами дизайнера.

 

097-12-09-120
ua | ru