0 Бажання
0 товарів
0
Сума
0 грн

Купити чашку з фотографією, надписом на замовлення

Сортування

Фотокружка - оригінальний сувенір та незабутній подарунок. Завдяки їй, Ви ніколи не забудете про кохану людину чи пам’ятну подію, адже при кожному користуванні чашкою, фотографія на ній обов’язково нагадає про приємні моменти з вашого життя. Придбавши чашку із фото, ви отримаєте не тільки море емоцій, але й незамінну річ в повсякденному житті.

Зробити замовлення можна у нас на сайті. У каталозі представлений різноманітний асортимент чашок. В онлайн конструкторі є нагода підібрати рамку для фото, додати текст чи зробити колаж на чашці. Якщо з певних причин вам не вдається самостійно зробити макет, то можна скористуватися послугою дизайнера.

Ми завжди стараємось, щоб клієнти залишились задоволені нашою роботою. Саме тому, використовуємо сучасні технології для досягнення максимальної якості друку. Надруковані нами зображення не стираються та не змиваються. Ми відповідаємо за свою роботу, тому даємо гарантію на кожну виготовлену продукцію. А ви можете бути впевнені, що отримаєте товар, який відповідає кращим світовим стандартам.

 

097-12-09-120
ua | ru